سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Vote_rcapعشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Voting_barعشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Vote_lcap 
شایان - 447
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Vote_rcapعشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Voting_barعشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست

عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Empty عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 11:30 pm

مهربانان به یاد ما هستند ، حتی زمانی که ما خود را فراموش ساخته ایم . حکیم ارد بزرگ

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد . مارو اكلینز

اگر ندانید كه به كجا می روید , چگونه توقع دارید به آنجا برسید ؟ باسیل اس.والش

تنها راه ماندگاری هر کشش دوستانه ای ، رسیدن به ساختاری همانند است . حکیم ارد بزرگ

خشم با دیوانگی آغاز می شود و با پشیمانی پایان می پذیرد . فیثاغورث

وقتی هدفمان را از دست می دهیم مجبور هستیم سعی خود را چند برابر كنیم . مارك تواین

ایران ، هیچگاه از عربستان ، دوستی نمی بیند . حکیم ارد بزرگ

اگر انتظار و توقع نداشته باشی همه دوست تو اند . رابیندرانات تاگور

اگر کسی ترا آنطور که میخواهی دوست ندارد به این معنی نیست که تو را با تمام وجودش دوست ندارد. گارسیا مارکز

عشق ، تنها با از خودگذشتگی ارزش می یابد . حکیم ارد بزرگ

آنان که از خود عشق ساطع می کنند با عشق زندگی می کنند و با عشق نیز نفس می کشند ، دیگران را به سمت خود می کشانند . باربارا دی آنجلیس

در درون جسارت ، نبوغ و قدرت سحر آمیزی نهفته است.گوته

فروتنی و غرور بی جا ، به یک اندازه چندش آور هستند . حکیم ارد بزرگ

شانس هرگز کافی نیست . اندرو متیوس

قابلیت انعطاف داشته باشید . تنها همین یك خصوصیت كه بتوانید شیوه كار خود را تغییر دهید موفقیت شما را تضمین می كند . آنتونی رابینز

اگر پنداری توان پیش بردن ما را نداشته باشد ، همان بهتر که زودتر رهایش کنیم . حکیم ارد بزرگ

دوست واقعی کسی است که دستهای تو را بگیرد ولی قلب ترا لمس کند . مارکز

عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست . باربارا دی آنجلیس

ویرایش فرهنگ نادرست ، برای یک سرزمین ، بسیار مهم است ، خوشبختانه اینترنت و رسانه ها به این چرخه ، تندی بخشیده اند . حکیم ارد بزرگ

قانون احتمالات یادت نره ، بلاخره یک نفر خواهد گفت بله . آنتونی رابینز

شما این توان را دارید که زندگانی ای سرشار از عشق و رضایت بیافرینید . باربارا دی آنجلیس

اگر فکر می کنید که موفق می شوید یا شکست می خورید،در هر دو صورت درست فکر کرده اید.آنتونی رابینز
فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة