سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Vote_rcapبهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Voting_barبهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Vote_lcap 
شایان - 447
بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Vote_rcapبهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Voting_barبهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست

بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست Empty بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 10:32 pm

بسیاری از مردم ، گناه نارسائیهای زندگی خود را به گردن وقایع و اتفاقات می اندازند . در حالی كه آنچه زندگانی ما را شكل می دهد، خود آن وقایع نیست، بلكه معنایی است كه به آن رویدادها می دهیم . آنتونی رابینز

اندیشه های کوچک ، توان رسیدن به آرزوهای بزرگ را ندارند . حکیم ارد بزرگ

موانع چیزهای وحشتناکی هستند که هرگاه شما چشمهایتان را از هدف دور نگاه میدارید، آنها را میبینید. هامیلتون مابی

به یاد داشته باش که امروز طلوع دیگری ندارد . دانته

مردمی که نگاه میهنی و آرزوهای خویش را به فراموشی سپرده اند ، همچون بیماران آسیب پذیرند . حکیم ارد بزرگ

دانشگاه تمام استعدادهای افراد،ازجمله بی استعدادی آنهاراآشکارمیکند. چخوف

حتی آنگاه که بدون امید زندگی می کنیم هم آرزوهایی داریم . دانته

بهشت نیز در تنهایی دیدنی نیست . دانته

جوانان باید بدانند ، برای رسیدن به آرزوهای بزرگ ، لاجرم نباید هم ه چیز ، همین آغاز مهیا باشد ، بدون خجالت به کاری (حتی ساده و پیش پا افتاده) مشغول شوید ، کار و کوشش شما ، درهای پیروزی را ، یکی پس از دیگری ، خواهد گشود . حکیم ارد بزرگ

چیزی عوض نمی شود ماییم که دگرگون می شویم . هنری دیوید تورو

مهم نیست اگر زمین بخورید ، مهم دوباره برخاستن است . وینسنت لمباردی

بی مایگی و بدکاری ، پاینده نخواهد ماند ، گیتی رو به شکوفایی است . با نگاهی به گذشته می آموزیم : نابکاری هایی همچون برده داری ، همسر سوزی و … را آدمیان رها نموده اند ، پس پویندگی و شکوفایی ، براستی هویداست . حکیم ارد بزرگ

فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة