سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
 فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Vote_rcap فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Voting_bar فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Vote_lcap 
شایان - 447
 فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Vote_rcap فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Voting_bar فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است

فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است Empty فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است

پست من طرف شایان الثلاثاء أكتوبر 28, 2014 10:54 pm

قدرت اراده و میل به پیروزی ، موفقیت،سامان دادن به زندگی و تسلط بر آن ، تنها هنگامی در شما بیدار می شود كه بدانید چه می خواهید و باور داشته باشید كه هیچ مشكل و مساله و مانعی نمی تواند جلو شما را بگیرد . آنتونی رابینز

یک کلمه محبت آمیز می تواند همه زمستان انسان را گرم کند. ضرب المثل ژاپنی

باور داشتن به پیروزی ، بسیار با ارزشتر از خود پیروزیست . حکیم ارد بزرگ

اگر جانبازی جوانان ایران نباشد نیروی دهها نادر هم به جای نخواهد رسید . نادر شاه افشار

همیشه کسانی از زندگی شکایت می کنند که چیزهای غیر ممکن خواسته اند . رنان

شناخت موشکافانه هر شکست ، پیشرفت را در پی دارد . حکیم ارد بزرگ

بشریت آنقدر که از فکر حوادث ناراحت می شود ، از خود آن حوادث زحمت نمی بیند . مونتی

جریان زندگی چیزی جز مبارزه میان عاطفه وعقل نیست . مارک تواین

شرف ، در آزادی و آزادگی است و این خواست و سخن همیشگی "ارد" بوده است . حکیم ارد بزرگ

فرمانبری بسیار کم خطرتر از فرمان راندن است . تامس ا کمپیس

سیاست، هنر به دست آوردن پول از ثروتمندان و رای از فقرا به بهانه حفاظت هرکدام از این دو دسته از دیگری می باشد . اسکار آمرینگر

توانایی ، از پس آگاهی و کوشش بسیار ، بدست می آید . حکیم ارد بزرگ

انسان بر اثر نداشتن حوصله کارش به طلاق می کشد و بر اثر نداشتن حافظه دوباره ازدواج می کند . مارسل گرانشو

آزادی این نیست که هرکس هرچه دلش خواست بکند ، بلکه آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند . ماکدونال

آنگاه که شب فرا رسید و همه پدیدگان فرو خُفتند ، ابردریاها به پا می خیزند، آیا تو هم بر می خیزی ؟ حکیم ارد بزرگ

تواضع بی جا آخرین حد تكبر است . لابرویر

صاحبان اخلاق، روح جامعه خود هستند . امرسون

آدم های توانا ، براستی ارزش "زمان" را می دانند . حکیم ارد بزرگ

شایان
شایان

تعداد پستها : 447
جایگاه : 0

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة