سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Vote_rcapهیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Voting_barهیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Vote_lcap 
شایان - 447
هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Vote_rcapهیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Voting_barهیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ

هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ  Empty هیچکس نزند بر درخت بی ثمر سنگ

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 11:41 pm

زیاده روی در ستایش تاریخ گذشتگان و اساطیر مرده ، نفرت همگانی زندگان از یکدیگر و خودخوری و ناامیدی دودمان امروز را به همراه دارد . جوانان در رویای خود ، گذشته ایی دست نیافتنی خواهند ساخت آنگاه می گویند ما در گذشته چه بودیم و حال چه هستیم ! ، بدینگونه آرام آرام از خود و توان خویش، ناامید شده و به اندک میدان کاری دلخوش می شوند . وارون بر این نگرش ، جوانان سرزمین هایی که اساطیرشان زنده و بزرگانشان دوشادوش آنها کار می کنند هر روز به میدان بزرگتری از رشد و پیشرفت دست می یابند . پس نگوییم ایرانیان چه بودند ، باید گفت اکنون چه هستیم و اساطیر زنده ما چه درسهایی برای رشد و پیشرفت به ما می دهند تا بدان راه ، کار و کوشش کنیم تا سرزمینمان برای آیندگان شایسته ستایش باشد . حکیم ارد بزرگ

آن کس که آفرینندگی و نو آفرینی می خواهد. در نیک یا بد. ناگزیر نخست می باید با نیست و نابود کردن ارزشها آغاز کند . فردریش نیچه

به ما می آموزند که به خاطر بسپاریم ، چرا نمی آمزند که فراموش کنیم ؟ هیچکس نیست که زمانی در زندگی خود به این معتقد نشده باشد که حافظه همانگونه که نعمت است بلا و لعنت نیز هست . ف – ا – دوریویچ

میهن دوستان ، آبادگرند نه کشتارگر ... حکیم ارد بزرگ

صاحب همت در پیچ و خم های زندگی، هیچ گاه با یاس و استیصال رو به رو نخواهد شد. ناپلئون

مقیاس ارزش انسان اهمیتی است که به وقت خود میگذارد . رالف امرسون

ستایش گران میهن ، زنان و مردان آزاده اند . حکیم ارد بزرگ

گناهکاران همیشه در دادگاه وجدان خویش مبرا هستند! . ژورنال

كار ما نماینگر قابلیت های ماست . گوته

آزادی را نمی توان با هزار سخن نیز تعریف نمود ، آزادی یک پروسه ی در هم تنیده و کلان است که برای پیدایش آن ، نیاز به همراهی تمامی مردم یک سرزمین دارد . حکیم ارد بزرگ

هیچ چیزی برای یاد گرفتن کوچک و هیچ چیزی برای انجام دادن بزرگ نیست . ویلیام وان هورن

هیچ کس نزند بر درخت بی ثمر سنگ . سعدی

شادی ، حماقت نیست ، شادی نیاز روان آدمیست . حکیم ارد بزرگ

مشعل نبوغ فروغ نیابد مگر آن زمان که نور حقیقت بر آن بتابد . کنت دوسکور
فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه