سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Vote_rcapدرون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Voting_barدرون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Vote_lcap 
شایان - 447
درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Vote_rcapدرون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Voting_barدرون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست . حکیم ارد بزرگ

درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست .  حکیم ارد بزرگ    Empty درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست . حکیم ارد بزرگ

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 10:59 pm

این ذهن است که ذهن را جلب می کند، فقط درست ها می آیند و ما به وسیله ناخودآگاهی هدایت می شویم زیرا ناخودآگاه می داند . ک.گ.یونگ

کسی که ندای درونی خود را می شنود، نیازی نیست که به سخنان بیرون گوش فرا دهد. مولانا جلال الدین بلخی

بسیاری از آرزوهایمان را می توانیم به آسانی ، با نشان دادن توانمندی خویش ، به دست آوریم . حکیم ارد بزرگ

آن چه دلخواه همه است جز تن درستی نیست ، که اگر کسی روزی از آن محروم شد آرزویی جز بدست آوردنش ندارد . بزرگمهر حکیم

هر جا که عشق بزرگی خانه کرده است خشم بزرگی نیز مسکن دارد . آلن لاکین

درون ما ، از نگاه تیزبین خردمندان ، پنهان نیست . حکیم ارد بزرگ

اجحاف نکردن و آسیب نرساندن به دیگران برای رسیدن به برابری ریشه و بنیاد جامعه است ولی این خواست نفی زندگی ست چون زندگی بهره کشیدن از دیگران است که ناتوان ترند . فردریش نیچه

قهرمان واقعی كسی است كه سبب خوشی دیگران می گردد. مونترلان

شکست های زندگی ، درهای پیروزی را می گشایند . حکیم ارد بزرگ

آنها كه غایبند ، كمال مطلوب اند . حاضرین معمولی و پیش پا افتاده اند . گوته

ازدواج کتابی است که فصل اول آن به نظم است و بقیه فصول به نصر . پورلی نیکولاس

توانایی در کاشانه خاموش نا امیدان ، یافت نمی شود . حکیم ارد بزرگ
فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة
» در درون دوست و همسر، در پی خویش نباشید، کُپی شما در هیچ کجا نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» نگاه مردان و زنان کهن ایستا نیست، آنها دوران های آینده را نیز، به خوبی می بینند. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» نمی توان امید داشت، آدم های کوچک رازهای بزرگ را نگاه دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» کردار و رفتار ناپسند را، با دارایی زیاد هم، نمی توان پنهان ساخت. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» آزادی تنها برای ما نیست . حکیم ارد بزرگ