سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Vote_rcapزیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Voting_barزیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Vote_lcap 
شایان - 447
زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Vote_rcapزیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Voting_barزیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند

زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند Empty زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 10:39 pm

آن اندیشه هایی را دوست دارم که با خون نوشته شده باشند ، آدمی بهر تنها زیستن می باید یا حیوان باشد یا خدا. ارسطو می گوید: انگارهء سومی نیز هست بودن یکجای هر دوی آنان ... آن هم فیلسوف وار ..حقایق همه ساده اند. این نه مگر دروغی است دو چندان که آن را بر ساخته اند؟ . فردریش نیچه

بد اندیشان و بد کرداران ، خیلی زود ، در آتش افکار و کردار نادرستشان ، خواهند سوخت . حکیم ارد بزرگ

زیبائی که با فضیلت توام نباشد، گل بی عطر وبوئی را ماند. ویکتورهوگو

وقتی انسان دوست واقعی دارد كه خودش هم دوست واقعی باشد . امرسون

كسی كه سعی می كند بطرف هدف نهایی قدم بردارد مانند مسافری است كه شب هنگام از كوه بالا می رود زمانی كه به قله آن رسید چندان به ستارگان نزدیك نیست اما آنها را بهتر می بیند. تانری

تصوف ، عرفان های هندی و بودیسم ، سرشتی هولناک دارند ، آنها از ما ، تکه گوشت هایی ناکارا و ناتوان می سازند . حکیم ارد بزرگ

آدمی به خاطر نیاز به مراقبت و کمک دیگران با آنها ارتباط برقرارمی کند . فردریش نیچه

هیچ چیز عوض نمی شود ! شما دیدتان را عوض کنید رمز کار این است . کالوس کاستاندا

فریبکار و بد اندیش ، هیچ پایگاهی نخواهد داشت ، آخرین و ترسناکترین آموزه اش تنهاییست . حکیم ارد بزرگ
فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة