سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Vote_rcapغیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Voting_barغیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Vote_lcap 
شایان - 447
غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Vote_rcapغیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Voting_barغیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است

غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است Empty غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است

پست من طرف شایان الثلاثاء أكتوبر 28, 2014 9:53 pm

هرگز به کودکانتان نگویید ، پیشه آینده اش چه باشد ، همواره به او ادب و ستایش دیگران را آموزش دهید ، چون با داشتن این ویژگیها ، همیشه او نگار مردم و شما در نیکبختی خواهید بود و اگر اینگونه نباشد ، هیچ پیشه ای نمی تواند به او و شما بزرگی بخشد . حکیم ارد بزرگ

فلک به مردم نادان دهد زمام مراد *** تو اهل دانش و فضلی همین گناهت بس . حافظ

حقیقت نیازمند نقد است نه ستایش . فردریش نیچه

انتخابات ، مکان شعبده بازی دیوان سالاران نیست . حکیم ارد بزرگ

اشكهای دیگران را مبدل به نگاههای پر از شادی نمودن بهترین خوشبختی هاست . بودا

غیر ممکن ها را انجام دادن نوعی لذت است . والت دیسنی

انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نكوشد . دوسن پیر

کارآفرین ، زندگی آفرین است ، پس آفرینی جاودانه بر او . حکیم ارد بزرگ

اگر می خواهی خوشبخت باشی برای خوشبختی دیگران بكوش زیرا آن شادی كه ما به دیگران می دهیم به دل ما بر می گردد . بتهوون
شایان
شایان

تعداد پستها : 447
جایگاه : 0

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة